29.04.2026BIBLIOTEKA OD KUCHNI – DZIEŃ PEŁEN ODKRYĆ I KREATYWNOŚCI!

20 kwietnia naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu wielozawodowym z Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu i trzeba przyznać, że była to wizyta pełna nowych doświadczeń! Razem z bibliotekarkami Anną Teibert i Anną Spaleniak wyruszyli w podróż po bibliotece . Poznali jej zakamarki, dowiedzieli się, jak założyć konto biblioteczne i jak sprawnie korzystać z katalogu online – teraz żadna książka się przed nimi nie ukryje
Nie zabrakło też prawdziwych skarbów!Uczestnicy mogli podziwiać białe kruki z naszego księgozbioru oraz odkryć, czym jest ekslibris.
Na zakończenie czekała na nich kreatywna niespodzianka– warsztaty, podczas których własnoręcznie stworzyli piękne akwarelowe zakładki do książek oraz stylowe podkładki pod kubki ☕. Każda praca była jedyna w swoim rodzaju!

Dziękujemy za tak inspirujące spotkanie i już teraz zapraszamy na kolejne wizyty!
3bez-nazwy.jpg
26bez-nazwy.jpg
9bez-nazwy.jpg
4bez-nazwy.jpg
15bez-nazwy.jpg


26bez-nazwy.jpg 26bez-nazwy
jpg, 221 KiB, 603x600
9bez-nazwy.jpg 9bez-nazwy
jpg, 274 KiB, 526x600
4bez-nazwy.jpg 4bez-nazwy
jpg, 277 KiB, 450x600
15bez-nazwy.jpg 15bez-nazwy
jpg, 287 KiB, 736x600
3bez-nazwy.jpg 3bez-nazwy
jpg, 295 KiB, 519x600
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Lubliniec MPBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo