14.04.2015IBUK LIBRA W KATALOGU MBP

Publikacje IBUK Libra są juz dostępne w internetowym katalogu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu.

Aby otrzymać bezpłatny dostęp do tych publikacji, należy zgłosić się do którejkolwiek placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu i poprosić o KOD PIN. Jest on wydawany każdemu zare­jest­rowa­nemu­ czytelnikowi Biblioteki po okazaniu karty bibliotecznej lub pocztą e-mail.

Następnie po rejestracji w portalu www.libra.ibuk.pl i wprowadzeniu otrzymanego kodu czytelnik uzyskuje możliwość czytania zgromadzonych książek 24 godziny na dobę w domowym komputerze osobistym. Czytelnia IBUK Libra opracowała również wtyczkę umożliwiającą korzystanie z serwisu w smartfonach.