15.04.2015R jak radość, razem, Rodzina - konkurs literacki

PRZYPOMINAMY!
Termin składania prac: do 24 kwietnia 2015 r. na adres: Miejska Biblioteka w Łowiczu, os. Bratkowice 3a

Miejska Biblioteka im. A.K. Cebrowskiego w Łowiczu, włączając się do ogólnopolskiego projektu „MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY”, ogłasza konkurs literacki.

Konkurs kierujemy do wszystkich, którzy w dowolnej formie literackiej podzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Celem konkursu jest upowszechnianie wartości i utrwalanie więzi rodzinnych, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński.

R jak radość, razem, Rodzina1.jpg

R jak radość, razem, Rodzina1.jpg R jak radość, razem, Rodzina1