06.02.2013Walentynki w PBP

alojzy.jpg
Już niedługo walentynki. Z tej okazji postanowiliśmy przyłączyć się do akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bibliosfera.org i przekonać ludzi, że biblioteki i książki to kontekst do romantycznych spotkań czy poznania nowych osób.
Zapraszamy na „Szybkie randki z książką” do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu w czwartek 14.02.2013 r. w godzinach 16.00-18.00.

Zain­tere­sowa­nych­ zapraszamy do zgłaszania swojego udziału pod adresem : jk@pbp.poznan.pl

W programie:
- możliwość zawarcia nowych znajomości,
- rozmowy o książkach,
- gry edukacyjne, które zintegrują uczestników m.in. Tabu, Scrabble, Dżungla, Wsiąść do pociągu,szachy, warcaby, karty i wiele innych,
- wystawa książek pt. "Miłość w literaturze",
- w tle muzyka relaksacyjna,
- słodki poczęstunek.

alojzy.jpg alojzy