08.05.2015Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

Miejska Biblioteka im. A.K. Cebrowskiego w Łowiczu rozpoczęła tegoroczny Tydzień Bibliotek spotkaniem z autorem licznych książek i wierszy dla dzieci Rafałem Witkiem.
Do udziału zaprosiliśmy uczniów wszystkich łowickich szkół podstawowych z klas I-III. Gościny udzieliła nam Szkoła Podstawowa nr 1, w której blisko 150 osobowa grupa młodych czytelników z opiekunami uczestniczyła w III Łódzkich Spotkaniach Pisarzy z Młodymi Czytelnikami w ramach ogólnopolskiej akcji łódzkiego Wydawnictwa Literatura „Z książką na walizkach”.
Pisarz przygotował dla dzieci zabawy, zagadki i niespodzianki w „tajemniczej walizce”. Na spotkanie z czytelnikami Rafał Witek zabrał swoje domowe zwierzę – węża. Okazało się, że jest to wąż prysznicowy opisany w jednej z książek autora. Po spotkaniu z pisarzem wszystkie dzieci miały uśmiechnięte buzie.

spotkanie R Witek.pdf

witekR.jpg