13.05.2015XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

6 maja 2015 r. z okazji XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie wraz z Filią w Łosiu, zaprosiła artystów ze Studia Małych Form Teatralnych „Sztuka” z Trzebini z przedstawieniem „Jaś i Małgosia”. Tym razem to Zespół Szkolno - Przedszkolny z Łosia gościł artystów. Główni bohaterowie: Jaś i Małgosia, spacerując po lesie mieli okazję przekonać się jak bardzo brzydko wygląda zaśmiecony, brudny las. Dzięki sprytowi udało się im umknąć złej czarownicy. Wracając do domu sprzątali razem z widzami zaśmiecony las. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu tańcząc taniec sroczek, IMG_0045.jpg odpowiadając na pytania. Spektakl został nagrodzony oklaskami.

IMG_0045.jpg IMG_0045
jpg, 2.2 MiB, 4320x3240