10.02.2013LINK DO PRZYSZŁOŚCI - spotkanie z młodym profesjonalistą

W ramach ogólnopolskiej akcji: LINK DO PRZYSZŁOŚCI. MŁODZI – INTERNET – KARIERA, której celem jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej, w Bibliotece Miejskiej w Mrągowie 19 lutego /wtorek/, o godz. 11,15 odbędzie się spotkanie z profesjonalistą Michałem WOŹNIAKIEM.

Michał „rysiek” Woźniak
Prezes Zarządu Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Haktywista zajmujący się prawami człowieka w erze cyfrowej, orędownik Wolnego Oprogramowania, rzecznik prywatności i anonimowości on-line; ekspert wolontariusz Fundacji Panoptykon; wspó­łorg­aniz­ator­ hakatonów społecznych SocHack; członek założyciel Warszawskiego Hackerspace’a, członek grupy Telecomix. Poprzednio kierownik techniczny Laboratorium Technik Mobilnych BRAMA na Politechnice Warszawskiej oraz student Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

BS

link­dopr­zysz­losc­i.pl