20.05.2015„KSIĄŻKA DLA WSZYSTKICH”

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu intensywnie się rozwija, dostosowując ofertę do potrzeb mieszkańców Gminy. Związane jest to z nowymi możliwościami lokalowymi. Ostatnio pojawiły się najnowsze nowości wydawnicze w dziale dla dzieci i dla dorosłych. Można osobiście lub mailowo zgłaszać prośby o zakup książki, która nas zaintersuje. Od wielu lat działa też wypożyczanie międ­zybi­blio­tecz­ne. Uruchomiono katalog on-line, który dostępny jest na stronie www.biblioteka.zbaszyn.pl. Trwa kurs komputerowy dla seniorów, który cieszy się dużą popularnością. Od piątku 8 maja zaczyna się Tydzień Bibliotek. Równocześnie biblioteka kontynuuje różne inne działania, gdyż wieloletnie doświadczenie pokazuje, że czytelnicy są nimi zainteresowani.
Dlatego przypominamy o długoletniej akcji zbąszyńskiej biblioteki „KSIĄŻKA DLA WSZYSTKICH”!
W związku z tym, że wiele osób ze względu na stan swojego zdrowia lub wiek nie może osobiście korzystać z księgozbioru znajdującego się w naszej bibliotece, prowadzimy akcję pt. „KSIĄŻKA DLA WSZYSTKICH”. Aby przekonać się, czy dana książka jest u nas dostępna, można skorzystać z katalogu on-line umieszczonego na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka.zbaszyn.pl
Książki i czasopisma dostarczane są do domu zbąszyńskich czytelników, którzy z powodów zdrowotnych nie mogą nas odwiedzić osobiście. Obsługa biblioteki jeden raz w tygodniu – w środę, w godz. od 11.00 do 16.00 rozwozi książki do domów.
Zgłoszenia telefoniczne (tel. 68 3860 700) lub mailowe przyjmuje Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu.
zd1.jpg


zd1.jpg zd1
jpg, 227 KiB, 1280x853
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Zbąszyń BP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo