21.05.2015Spotkanie z Jakubem Poradą - „Porady, Porady. Tanie podróżowanie”

W dniu 15 maja 2015 r. na zakończenie Tygodnia Bibliotek odbyło się spotkanie autorskie pt.„Porady, Porady. Tanie podróżowane” z Jakubem Poradą dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek, szerszej publiczności znanego z cyklu podróżniczego w Dzień Dobry TVN "Porada da radę" opowiadającym jak tanio i ciekawie podróżować. Uczestnicy spotkania zebrani w czytelni Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem mogli wysłuchać fascynujących opowieści o krajowych i zagranicznych wojażach. Nie zabrakło porad dla tych, którzy chcieliby wędrować np. po Europie. Podróżnik przekazał wiele wskazówek jak tanio podróżować samolotem, jaki bagaż ze sobą zabrać oraz jak rezerwować bilety.

Zdjęcia do obejrzenia na tronie internetowej Biblioteki
www.biblioteka.zakopane.eu