18.02.2013Konferencja "Cyfrowa szkoła - czyli jaka?"

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na konferencję "Cyfrowa szkoła - czyli jaka?", która odbędzie się 11 marca 2013 r. o godz. 10.30 w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu (ul. Górecka 1). Nasza placówka organizuje ją wspólnie z ODN w Poznaniu, Sekcją Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych wraz z serwisem Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz wydawcami czasopisma EduFakty - Uczę Nowocześnie. Konferencja jest adresowana do bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych, nauczycieli różnych przedmiotów (w tym informatyków), dyrektorów szkół i bibliotek oraz przedstawicieli organów prowadzących i nadzorujących placówki oświatowe.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się pod adresem:
odn.poznan.pl do 4 marca 2013 r.

Tematyka konferencji : pbp.poznan.pl
Program konferencji : pbp.poznan.pl