22.02.2013LITERAtornia

LITERAtornia czyli literatura przy dźwiękach muzyki hip hopu w ustach młodzieży. Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza gimnazjalistów do wzięcia udziału w LITERAtornii czyli w warsztatach rapowo-literackich.

Przez dwa miesiące (marzec-kwiecień) w Planecie 11 będą trwać warsztaty i próby hip hopowe w oparciu o literaturę klasyczną. Młodzież będzie pracować pod okiem olsztyńskich raperów. Zajęcia poprowadzi Przemysław Kuśmider- Świder oraz Grzegorz "WUER" Nowacki. Warsztaty to przede wszystkim praca z tekstem oraz próby dzięki, którym gimnazjaliści nagrają materiał w profesjonalnym studio nagrań. Obecnie trwa nabór na warsztaty. Zapisz się już teraz!

Kiedy: marzec/kwiecień warsztaty(raz w tygodniu), poniedziałek lub środa/ godz. 16:30- 19:30
maj- nagrania w studiu nagrań oraz koncert

Miejsce warsztatów: Planeta 11 - filia MBP/ Al. Piłsudskiego 38

Zapisy: Ula.Czuryllo@planeta11.pl, tel. 89 535 44 88
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

więcej szczegółów: www.planeta11.pl