Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem - Oddział dla dzieci i młodzieży
Zborowskiego 1
34-500 Zakopane
2015-6-18
15.06.2015„Kotki, koniki i inne wierszyki” w ramach Czwartku Literackiego dla Dzieci
Zakopane MBP

18 czerwca (czwartek) 2015 r., o godz. 16.00, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zborowskiego 1 zaprasza na promocję książki Joanny Corradini - Bielskiej pt.”Kotki, koniki i inne wierszyki”.

Joanna Corradini - Bielska jest nie tylko autorką urokliwej książeczki dla dzieci, ale przede wszystkim lekarzem neurologiem , członkiem Unii Polskich Pisarzy Lekarzy. W książeczce zilustrowanej przez Dorotę Sterbę zebrała kilkanaście rymowanych wierszyków, których bohaterami są m.in.: kotki, strach na wróble, wiewiórka i supełek. Podczas „Czwartku Literackiego dla Dzieci” autorka osobiście będzie czytać swoje wiersze oraz zaprosi dzieci do odgadywania zagadek związanych z książką.

www.biblioteka.zakopane.eu

biblioteka_czwartekliteracki_bielska.jpg biblioteka_czwartekliteracki_bielska