31.07.2015 Miej Kulturę na Widoku!

Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć i pobrać do 11 października w ramach Kultury Na Widoku. Na specjalnie przygotowanych plakatach umieszczonych w bibliotekach, szkołach, domach i centrach kultury w całej Polsce czekają propozycje kultury z legalnych źródeł dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedsięwzięcie ma na celu budowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i jest skierowane do wszystkich – nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby wyrobić w sobie nawyk sięgania po kulturę z legalnych źródeł.

Jak korzystać z legalnych źródeł?

Na plakatach umieszczone zostały okładki płyt, książek, filmów, gier i archiwaliów. Wybraną pozycję można ściągnąć na swój smartfon, tablet czy komputer za pomocą kodów QR ub linków, korzystając z prostej instrukcji umieszczonej na plakacie.
Klik: wp.me