12.03.2013Czytelnia IBUK LIBRA w MBP w Mielcu

Bezpłatny dostęp do e-czytelni IBUK LIBRA

czyli do internetowej czytelni książek

E-czytelnia zapewnia bezpłatny, całodobowy dostęp do 272 elektronicznych książek z różnych dziedzin wiedzy.

Korzystanie z książek możliwe jest na komputerach we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu oraz na komputerach domowych, tabletach i telefonach – wymagany PIN (kod dostępu).

IBUK LIBRA pozwala nie tylko na czytanie książek, ale również na zaawansowaną pracę z e-książką jak:

• robienie notatek w książce,
  • dodawanie zakładek,
  • tagowanie fragmentów i zakreślanie kolorami,
  • wyszukiwanie w tekstach słów i fraz,
  • dostęp do wirtualnej półki z książkami.
    Co należy zrobić, by korzystać z e-czytelni IBUK LIBRA z komputera domowego?
    Po więcej informacji zapraszamy do Czytelni Głównej i filii MBP SCK w Mielcu.

Uwaga! PIN będzie wydawany w filiach i agendach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu już od 11 marca 2013 roku

ibuk 03.jpg ibuk 03