11.08.2015Kursy w konstantynowskiej Bibliotece

Masz problemy z obsługa komputera i Internetu ? Chciałbyś nauczyć się obsługi tabletów iPad Air ? Twoje dziecko, podopieczny interesuje się językami obcymi ?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim na kursy:
- obsługi komputera i Internetu
- obsługi tabletów iPad Air
- nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat
W naszej Bibliotece organizujemy kurs obsługi komputera i Internetu w ramach programu na rzecz osób wykluczonych cyfrowo – Polska Cyfrowa Równych Szans. Doświadczona instruktorka przekaże osobom w wieku 50+ niezbędną wiedzę z tego zakresu. Nauczycie się obsługi nowoczesnych mediów w przyjemnej atmosferze.
Kurs obsługi tabletów iPad Air, skierowany jest do osób, które chcą nauczyć się obsługi urządzeń mobilnych. Na zajęciach poznacie czym jest app store, iCloud, wyszukiwarka spotlight i wiele innych.
Nauka języka angielskiego skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. W kursie zostanie wykorzystany interaktywny serwis: FunEnglish.pl, który oferuje interaktywny kurs nauki języka angielskiego poprzez zabawę.
Zain­tere­sowa­nych­ zapraszamy do Biblioteki, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 10 Konstantynów Łódzki, bądź do kontaktu telefonicznego, (42) 211-16-51, 663-200-455 lub on-line: e-mail: konmbp@interia.pl

zadowoleni pracownicy.jpg zadowoleni pracownicy