Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem - Oddział dla dzieci i młodzieży
Zborowskiego 1
34-500 Zakopane
2015-8-20
13.08.2015„Przygoda Zająca Poziomki” w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Zakopane MBP

W ramach zajęć wakacyjnych dla najmłodszych Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zaprasza 20 sierpnia (czwartek) br. o godz. 13.00 na przedstawienie teatralne pt.„Przygoda Zająca Poziomki” w wykonaniu Teatru Bajdurka oraz Piknik Ekologiczny.

„Przygoda Zająca Poziomki” ABC zdrowia na wesoło - jest to historia zajączka łakomczucha, która w zabawny i wesoły sposób przekazuje dzieciom jak ważne jest zdrowe odżywianie, higiena, sport i przyjaźń. Uczy też, że w życiu nie należy kłamać. W bajce występują trzy postacie - zając Poziomka, wiewiórka Basia i Leśna Wróżka. Akcja rozgrywa się w lesie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Atrakcją są również żartobliwe dialogi i zaskakujące zwroty akcji, tworzące dynamiczną całość i przekazujące pouczające treści. Spektakl zapewnia dużo dobrej i interaktywnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny

www.biblioteka.zakopane.eu