20.08.2015Wakacje w Bibliotece i w Świetlicy

Minęły dwa twórcze lipcowe tygodnie wakacji, zorganizowane wspólnie przez Bibliotekę Publiczną i Świetlicę Wiejską w Pyzówce. Podczas wspólnych spotkań dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach plastycznych, edukacyjnych i literackich, turnieju gier planszowych i rozwiązywaniu kalamburów. Na jednych ze spotkań podążając tropem Shreka, uczestnicy rozwiązywali krzyżówki, rebusy, zagadki oraz pokonywali zawiłe labirynty. Na zakończenie tych zajęć powstał z papieru imponujący zamek dla Shreka i Fiony. Następne spotkanie to spotkanie z Elmerem słoniem w kratkę - efektem był wspaniały portret słonia Elmera. Atrakcją wakacyjnych spotkań była wizyta Pani mgr Marii Mrożek, instruktora plastyki z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu. Podczas warsztatów uczestnicy poznali technikę linorytu (wykonali exlibris), kalkografię (praca pt.: „Portret”). Powstały piękne prace plastyczne (farba i pastele) pt.: „Taniec jest wokół nas!”. Dziękujemy Pani Marii Mrożek za ciekawe zajęcia i współpracę, a wszystkim uczestnikom za miłe i owocne spędzenie wolnego czasu.

Wakacje 2 Pyzówka 2015.jpg Wakacje 2 Pyzówka 2015