19.03.2013Talent - Edukacja - Sukces

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych Targów Edukacyjnych. Naszą ofertę poszerzyliśmy tym razem o możliwość zapisania się do Biblioteki i wypożyczenia książek zapr­ezen­towa­nych­ na naszym stoisku. Z tej szansy skorzystało kilkanaście osób – głównie nauczycieli z różnego rodzaju placówek oświatowych. Targi były okazją do zaprezentowania mocnych stron Biblioteki. Udzielaliśmy naszym gościom informacji bibliotecznych i bibl­iogr­afic­znyc­h, dzieliliśmy się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem. Wielu zwiedzających to nasi stali Czytelnicy, którzy w rozmowach z nami podkreślali, że często korzystają z naszych usług i bardzo cenią naszą pracę.

DSC07680.jpg DSC07680