03.09.2015Wakacje w Bibliotece Publicznej w Klikuszowej

Wakacje w Bibliotece Publicznej w Klikuszowej

Biblioteka Publiczna w Klikuszowej zorganizowała wakacyjne spotkania dla dzieci i młodzieży.
Przez trzy tygodnie sierpnia uczestnicy mogli skorzystać z różnych form zajęć oferowanych przez bibliotekę.
Spotkania wakacyjne rozpoczęły się od konkursu ,, Fajne wakacje w bibliotece''. Zadaniem dzieci było napisanie kilku pomysłów jak spędzić ciekawie i miło czas w bibliotece.
Spośród wszystkich propozycji wrzuconych do kolorowej skrzynki, bibliotekarz wybrał najlepsze.
Uczestnicy w czasie tegorocznych zajęć wakacyjnych grali w gry edukacyjne, zgadywanki, rebusy, krzyżówki. Uczestniczyli również w warsztatach plastycznych, podczas których malowali najciekawszą scenę z przeczytanej bajki i najfajniejszą przygodę wakacyjną oraz na zwykłych kamykach z podwórka malowali piękne owoce. Podczas wspólnych spotkań chętnie opowiadali o przygodach, które przeżyli.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do odwiedzania biblioteki.

IMG_0024.jpg IMG_0024