29.08.2012Poetycki Konstantynów w Pubie Biblioteka

Samorząd Konstantynowa Łódzkiego, Miejska Biblioteka Publiczna, Konstantynowski Klubiteracki Cons­tans­mies­ięcz­nik „Ex Libris 43bis", Pub Biblioteka w Łodzi, WiMPB im. J. Piłsudskiego w Łodzi mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie kons­tant­ynow­skic­h poetów i ich przyjaciół. Zapraszamy w sobotę, 8 września 2012roku, o godz. 15°°do Pubu Biblioteka w Łodzi ul. A. Struga 7/róg Al. Kościuszki.

W programie:

Pamięci Krzysztofa Sołtysiaka wiersze poety w aranżacji muzycznej i wykonaniu Zbigniewa Paprockiego.

XII Turniej Jednego Wiersza o „Wieczne Pióro Twórcy” warunkiem udziału jest prezentacja wiersza, który nie był publikowany oraz przekazanie czytelnego tekstu jury.

PODRÓŻ POETYCKA 2012- uroczyste ogłoszenie wyników konk­ursu­kons­tant­ynowskiego miesięcznika „Ex Libris 43bis” i wręczenie „Wielkiego Biletu”. Wiersze nagrodzone w konkursie PODRÓŻ POETYCKA 2012 przeczytają laureaci.

Promocja nowego tomiku „Jesteśmy Constans”. Almanach twórców kons­tant­ynow­skic­h- czytają członkowie Kons­tant­ynow­skie­go Klubu Literackiego Constans.

Wolna trybuna.

„Poetycki Konstantynów w Pubie Biblioteka” to jedna z imprez przygotowana w ramach Projektu „Łódzkie czyta” i „Jarmarku Wojewódzkiego” organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

biblioteka.konstantynow.pl

zaproszenie jarmark 2012.jpg zaproszenie jarmark 2012