21.03.2013TYDZIEŃ Z iNTERNETEM

Biblioteka Miejska wzięła udział w obchodach międ­zyna­rodo­wego­ Tygodnia z Internetem. W czwartek 21 marca odbyło się spotkanie pod hasłem "Pierwszy Krok w Cyfrowy Świat". Zaproszenie skierowane było do osób w wieku 50+, które do tej pory nie miały styczności z Intrnetem. Przybyło 14 osób, które chcą rozpocząć przygodę z Internetem. Uczestnicy mogli się zapoznać z możliwościami, jakie daje Internet, m.in. portale informacyjne i społecznościowe, sklepy internetowe, wyszukiwarka Google, repertuary kin i teatrów, wyszukiwanie połączeń komunikacyjnych, zdjęcia satelitarne Mrągowa i wiele innych pożytecznych działań.
Uczestnicy mogli też zarejestrować swój udział w obchodach Tygodnia z Internetem poprzez wypełnienie krótkiej ankiety on-line.

MM

2013-03-21 Tydzień z Internetem 2013.jpg