11.09.2015NOWOŚĆ - TWOJA DARMOWA BIBLIOTEKA INTERNETOWA!!!

NOWOŚĆ - TWOJA DARMOWA BIBLIOTEKA INTERNETOWA!!!

Na początku września 2015 r. uruchomiono w bibliotece dodatkowe usługi dla użytkowników. Dostęp do „Wolnych Lektur” jest możliwy z katalogu bibliotecznego on-line Biblioteki, w którym informacje o zasobach zostały odpowiednio pogrupowane i zaindeksowane przez system biblioteczny. Czytelnik, który przykładowo wpisze w wyszukiwarce „Dziady” uzyska informacje o zbiorach tradycyjnych, dostępnych w sieci bibliotek, oraz informację o dokumencie w formie elektronicznej. Wpisując dodatkowo w tytule serii Wolne lektury zostanie wyszukana pozycja książkowa pod okładką której będzie widoczny napis pobierz. Po kliknięciu napisu nad opisem na pasku ukażą się ikonki z który można pobrać w całości lub we fragmentach w jednym z natywnych formatów dla e-czytników lub jako PDF.