25.03.2013 Projekt Link do przyszłości w myszkowskiej bibliotece

link do przy.jpg
W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Myszkowie w ramach projektu Link do Przyszłości odbyło się spotkanie z Grzegorzem Wolańskim.
Celem projektu jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy.
Uczestnikami spotkania była młodzież z myszkowskiego Liceum Ogól­nokk­szta­łcac­ego. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia gościa i krótkiej rozgrzewki, która była poświęcona znajomości różnych zawodów. Później młody profesjonalista opowiedział jak wyglądała jego droga kariery. Kolejnym elementem było ćwiczenie "zainspirowało mnie...", podczas którego młodzież wymieniła to co najbardziej spodobało im się podczas zajęć: np. otwarte podejście do ludzi, zarobki, luźna forma zajęć. Jedna z uczestniczek stwierdziła nawet, że Grzegorz Wolański byłby idealnym kandydatem na męża.

Spotkanie zakończyło się quizem dotyczącym przy­szło­ścio­wych­ zawodów.

** Kolejny Link do Przyszłości w myszkowskiej Bibliotece już w kwietniu** ! link do przy.jpg

link do przy.jpg link do przy
link do przy.jpg link do przy