22.09.2015Nocą w... bibliotece

Sobotnie popołudnie, wieczór i noc upłynęły w Filii nr 4 i Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mickiewicza 2 pod znakiem bajek, baśni, wierszy, konkursów plastycznych, rodzinnych zabaw oraz prezentacji artystycznych, rozmów i wspomnień.
Atrakcyjny program i niek­onwe­ncjo­naln­a propozycja skierowana do czytelników wpłynęły na to, że w sobotę 19 września 2015 roku Biblioteka i otoczenie wokół Biblioteki wypełniły się po brzegi barwnym tłumem dzieci, które niemal wszystkie były przebrane za bajkowe postaci Parada bajkowych postaci.

Tak zaczęła się pierwsza część przeznaczona dla najmłodszych czytelników.

A jak powstała lokomotywa? Zaglądnij >>>tutaj
lokomotywa.jpg

Sówki zawsze cieszą się powodzeniem.
Tym razem jako nagroda w konkursie plastycznym
sówki3.jpg sowki2.jpg sowki1.jpg

O godzine 20:30 sceną balkonową z „Romea i Julii” rozpoczęła się druga część spotkania - tym razem przeznaczona dla dorosłych.

Obszerna relacja dostępna jest na stronie internetowej MBP w Mielcu
oraz na bibliotecznym facebooku