29.09.2015Czas zatrzymany - wystawa prac i zbiorów Edwarda Noniewicza

Zapraszamy 2 października 2015 r. o godz. 1300 na wernisaż wystawy rysunków, wycinanek i muszli ze zbiorów Edwarda Noniewicza. Urodzony w Wilnie w 1939 roku kolekcjoner a także znany i ceniony artysta plastyk tworzy przy pomocy nożyczek i skalpela, ołówka i piórka niespotykane motywy roślinne, owady, ptaki, zwierzęta i portrety. Fragmenty jego kolekcji, wycinanki, grafiki i rysunki prezentowane były na wystawach krajowych i zagranicznych. Na wystawie "Czas zatrzymany" eksponujemy zaledwie kilkadziesiąt z bogatego dorobku autora. Wystawę uzupełniają zbiory muszli i koralowców, które często są pierwowzorem prac wykonywanych przez artystę.

czas-zatrzymanykk.png

czas-zatrzymanykk.png czas-zatrzymanykk