01.10.2015Kody dostępu do platformy książek elektronicznych IBUK Libra

ibuklogo2.png IBUK Libra – darmowy dostęp do e-książek.
Miejska Biblioteka im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu podpisała porozumienie w ramach współpracy bibliotek użytkowników serwisu IBUK Libra na kolejny rok (od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r.) – dzięki temu oferujemy naszym czytelnikom bezpłatny dostęp do 1635 tytułów książek elektronicznych (literatura akademicka i specjalistyczna, literatura popularna).

Każdy zarejestrowany czytelnik naszej biblioteki może otrzymać darmowy kod do zdalnego dostępu. Kody można pobrać we wszystkich naszych placówkach bibliotecznych.

IBUK Libra

Jak korzystać z IBUK Libra?

Jak dodać kod PIN?

IBUK Libra to:
• całodobowy dostęp do wirtualnej czytelni z dowolnego miejsca
• największy zbiór publikacji spec­jali­styc­znyc­h, naukowych, popu­larn­onau­kowy­ch, bele­trys­tycz­nych­
• szybki podgląd pełnych tekstów
• sper­sona­lizo­wana­ sfera czytania książek w chmurze (osobiste konto myIBUK)
• możliwość czytania na urządzeniach mobilnych

Kody dostępu do serwisu IBUK Libra wydane przed 30 września 2015 straciły ważność.
Nowe kody są do pobrania we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki w Łowiczu, ważne będą do 31 października 2016 roku.

UWAGA!
Czytelnicy, którzy korzystali już wcześniej z kodu, nie rejestrują się po raz kolejny, tylko logują i dodają nowy kod PIN.

ibuklogo2.png ibuklogo2
png, 6 KiB, 183x55