Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
2015-10-8
02.10.2015Razem możemy więcej. E-konferencja z udziałem Emilii Krakowskiej
Poznań PBP

Nasza Biblioteka dołączyła do organizowanego przez Fundację Orange programu Akcja e-motywacja. Projekt adresowany jest do wszystkich Seniorów i nie tylko. Spotkamy się 5 razy - przy "kawie" i w inspirującej atmosferze - dwa razy w miesiącu zaczynając od października. Spotkania będą odbywały się na zasadzie e-konferencji ze znaną osobą, z którą połączymy się podczas transmisji internetowej. Po zakończeniu spotkania gość odpowie na wybrane pytania uczestników zadane drogą elektroniczną przez pracownika Biblioteki.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie w czwartek 8 października o godzinie 11:00. Temat spotkania to: Razem możemy więcej. Porozmawiamy o współpracy i podejmowaniu nowych wyzwań… grupowo - bo tak może być raźniej! Gościem specjalnym webinarium będzie aktorka teatralna i filmowa Pani Emilia Krakowska.
plakat.jpg

plakat.jpg plakat