Rodzaj wydarzenia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kłecko
19.11.2015Darmowe Kursy on-line
Kłecko BPMiGK

Chcesz się dokształcać nie wychodząc z domu i skorzystać z ciekawej inicjatywy.
Przyjdź do biblioteki w Kłecku!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kłecko skorzystała z inicjatywy firmy Funmedia, która przygotowała FUNPAKIET dla Bibliotek. Biblioteka udostępnia czytelnikom 5 kursów językowych oraz spec­jali­styc­znyc­h.

Czytelnik w ramach Funpakietu może wybrać 5 kursów spośród 10 dostępnych. Kurs odbywa się za pośrednictwem strony, która udostępnia przebycie kursu on-line.
Miejsce odbycia: kurs może być zrealizowany w bibliotece za pośrednictwem czytelni Internetowej lub w zaciszu domowym.

Dostępne e-kursy językowe dla dorosłych i młodzieży:
• Hiszpański;
• Francuski;
• Włoski;
• Angielski biznesowy.
Dostępne kursy dla dzieci w wieku 6-12 lat:
• Multimedialny podręcznik do nauki angielskiego.
Dostępne e-kursy specjalistyczne:
• Czytaj 123 - kurs szybkiego czytania (poprawia pamięć fotograficzną);
• Pisz 123 - rozwija umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze;
• Pamiętaj 123 - skutecznie wspomaga procesy pamięciowe;
• Fotografia 123 - kurs dla początkującego fotografa i pasjonata zdjęć;
• Photoshop 123 - szkoli z obsługi najp­opul­arni­ejsz­ego programu graficznego pasjonata zdjęć.

Warunkiem przybycia kursu jest posiadanie maila przez czytelnika w celu aktywacji kursu. Kursy są udostępnianie dla czytelników w okresie: 01.07.2015-01.03.2016.

Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Kłecko w godzinach otwarcia biblioteki lub pod numerem 61 427-01-40.

Kursy przeprowadzane dla dzieci, młodzieży i dorosłych są darmowe!
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

e-kursy Biblioteka Kłecko.jpg e-kursy Biblioteka Kłecko