Rodzaj wydarzenia

literackie

Teatr im. L. Solskiego, Mała Scena, ul. Mickiewicza 4
2015-12-6
24.11.2015Dziecięcy Salon Poezji "Och i ach - to są wiersze, że aż strach..."
Tarnów MBP

Już w niedzielę, 6 grudnia, o godz. 13.30 „Och i ach – to są wiersze, że aż strach…” – Dziecięcy Salon Poezji zaprasza małych tarnowian, w towarzystwie rodziców, babć, dziadków, opiekunów i nauczycieli, aby usiedli wygodnie w teatralnych fotelach i zasłuchali się w strofy autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej - znakomitej współczesnej pisarki dla dzieci.
W interpretacji aktorów: Moniki Wenty i Jerzego Pala zabrzmią zabawne i mądre rymowanki oraz „językowe połamańce” ze zbioru pt: „Przytul stracha” - książki uhonorowanej Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Na małych miłośników poezji czekają konkursy, mikołajkowe niespodzianki oraz muzyczne atrakcje. Salon poprowadzi Marzena Wołek – kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży MBP.

Darmowe wejściówki można odebrać w Bibliotece przy ul. Staszica 6, lub w kasie Teatru przy ul. Mickiewicza 4. Wejściówka uprawnia również do zakupu ulgowego biletu na spektakl pt: „Lokomotywa”, który odbędzie się tego samego dnia, o godz. 15.00 w Teatrze. Serdecznie zapraszamy!

DZIECIĘCY SALON POEZJI - 6 GRUDNIA - GODZ. 13.30 - MAŁA SCENA TEATRU IM. L. SOLSKIEGO W TARNOWIE

Dziecięcy Salon Poezji 6.12.jpg Dziecięcy Salon Poezji 6.12
jpg, 3.2 MiB, 7016x9922