19.04.2013Facebook

Zapraszamy na nasz FACEBOOK'owy profil
Zachęcamy do polubienia nas i porozmawiania z nami o książkach :)😊

Dzisiaj dodatkowo ruszyliśmy z działem Polecamy na weekend. Dyskutujmy o książkach - wszelkie komentarze mile widziane!

• Chciałem tylko przypomnieć iż portal w.bibliotece.pl jest idealnym miejscem na takie dyskusje i można łatwo stworzyć wpis na facebooku korzystając z mechanizmów portalowych.

Portal umożliwia również ocenianie i recenzowanie książek. Szkoda więc, że treść opisu / recenzji książki umieszczona na facebooku nie znalazła się również tutaj.

Nie wspominając o tym iż czytelnik który trafi z Państwa konta na facebooku na portal w.bibliotece.pl, będzie miał możliwość bezpośredniego dostania się do Państwa katalogu WWW, a co za tym idzie zamówienia lub zarezerwowania polecanej przez Państwa pozycji.

Świetnym pomysłem, było by również utworzenie regału na którym, będziecie Państwo zamieszczali wszystkie swoje weekendowe propozycje.

Jak widać możliwości promowania biblioteki, książek, a jednocześnie portalu jest mnóstwo i co najważniejsze wszyscy na tym korzystamy. Włącznie z czytelnikami.

Im więcej czytelników korzysta z portalu, tym więcej ma szansę trafić do Państwa biblioteki, mimo iż nie zrobili tego wcześniej. Jest to jeden z celów portalu. Wskazanie czytelnikom, gdzie mogą zdobyć książki na których im zależy. Z tego co wiemy, w wielu miejscach świetnie to działa.

20.04.2013 15:55:44
    emssik
  • Pamiętamy i zdarzyło nam się wykorzystać też mechanizmy portalowe przy tworzeniu wpisów na facebook'u. A że recenzje się same nie piszą, musimy mieć zgodę autora na zamieszczenie ich również tutaj, zwłaszcza, że sam korzysta z w.bibliotece.pl

Proszę się nie martwić, bo jeśli tylko możemy to promujemy portal w.bibliotece.pl.

20.04.2013 17:13:09
    Kraków ŚBP