25.04.2013BIBLIOTEKA PRZESTRZENIĄ DLA KREATYWNYCH

Tydzień Bibliotek 8 - 15 maja 2013

Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8 - 15 maja 2013 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

BIBLIOTEKA PRZESTRZENIĄ DLA KREATYWNYCH - hasło Tygodnia Bibliotek 2013 pozwala w różnych formach pokazać pozytywne zmiany, które zachodzą w naszych placówkach. Biblioteka, jako przestrzeń dla kreatywnych, staje się miejscem inspiracji i realizacji wielu niezwykłych pomysłów na promowanie literatury i zachęcanie do sięgania po książki każdego odbiorcę, bez względu na wykształcenie, wiek czy światopogląd.

Tydzień Bibliotek w NIECHANOWIE
  • 8 maja - Dzień Bibliotekarza
  • 9 maja godz. 11.00 - ŚWIĘTA WOJNA - spektakl wystawiony przez Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr dla Dzieci i Młodzieży MORALITET adresowany dla uczniów klas 1 Gimnazjum w Niechanowie
  • 13 maja godz. 10.00 - Izabella Klebańska - spotkanie autorskie adresowane dla uczniów klas 4 szkół podstawowych

Ponadto w trakcie Tygodnia Bibliotek rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego fotoSÓWKA oraz wręczenie laureatom nagród.


plakat2013.jpg plakat2013
jpg, 79 KiB, 332x500
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Niechanowo BPG

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo