Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
08.01.2016Gramy z Orkiestrą!
Opole MBP

Wielka o.png

10 stycznia, w niedzielę, Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II staje się miejscem, gdzie za sprawą mariażu muzyki i literatury zachęcamy i zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach.

A będzie się działo! Czytanie literatury zainauguruje Arkadiusz Wiśniewski, Prezydent Miasta Opola. Do wspólnego czytania staną aktorzy, dziennikarze, dyrektorzy instytucji i przedstawiciele służby zdrowia.

Muzyka grana na żywo zagrzewać nas będzie do kwestowania i otwierania serc w ten niedzielny, zimowy dzień.

Zapraszamy Państwo bardzo gorąco! Czeka na Was szereg atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy w godzinach od 14 00 do 17 00.

Wielka o.png Wielka o
png, 106 KiB, 660x282