14.01.2016DARMOWE KURSY JĘZYKOWE I SPECJALISTYCZNE

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im J. Lompy w Lublińcu ponownie wykupiła dla swoich użytkowników darmowy dostęp do internetowych kursów językowych i spec­jali­styc­znyc­h w ramach Programu Funpakiet dla bibliotek.

Od 9 lutego 2016 r. zostaną uruchomione następujące kursy:

*języka angielskiego na poziomie A1-B1
*języka niemieckiego na poziomie A1-B1
*języka francuskiego na poziomie A1
*języka hiszpańskiego na poziomie A1-B1
*Pamiętaj 123 – kurs, który skutecznie wspomaga procesy pamięciowe
*Fotografia 123 – obowiązkowy kurs dla początkującego fotografa i pasjonata zdjęć
*Photoshop 123

Warunkiem otrzymania dostępu do kursów jest posiadanie aktualnej karty bibliotecznej, jeżeli nie jesteś Czytelnikiem naszej biblioteki, zapraszamy – zapisanie trwa kilka minut.
Chętne osoby muszą podać imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który otrzymają hasło, dające dostęp do wszystkich 7 kursów.

ZAPISY RUSZAJĄ OD DZIŚ!!!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

m_Publikacja6.jpg m_Publikacja6