29.01.2016I DYKTANDO SKAWIŃSKIE

Ruszają zapisy na pierwsze w historii Skawiny otwarte dyktando. Sprawdź się i wygraj czytnik e-booków oraz prestiżowy tytuł Mistrza Ortografii!

Co trzeba zrobić? Dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy do naszej Biblioteki, a następnie pełnym gotowości stawić się w określone miejsce.

Start: 20 lutego, godz. 15.00
Miejsce: Hala Sportowa przy LO w Skawinie
Zapisy: do 17 lutego
Kto może wziąć udział: KAŻDY, kto nie posiada tytułu mistrza lub wicemistrza ortografii - bez względu na wiek i adres zamieszkania.

Gościem specjalnym wydarzenia i autorem tekstu będzie Pan Maciej Malinowski, doktor nauk humanistycznych, mistrz ortografii polskiej ogólnokrajowego konkursu ortograficznego "DYKTANDO”. Bezpośrednio po odczytaniu tekstu (w oczekiwaniu na poprawę prac i ogłoszenie wyników) wygłosi on wykład „Nie licz na spell-checker, ucz się ortografii”.

WIĘCEJ INFORMACJI - REGULAMIN I FORMULARZ ZAPISÓW: biblioteka-skawina.pl

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Partnerzy: Liceum Ogól­noks­ztał­cące­ w Skawinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

Sponsorzy: ZPH Frezwid; ZELPiG s.c. Piotr Pietrzko, Grzegorz Pietrzko; Henwal Spółka z.o.o.; Centrum Papieru; Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, Książka w mieście.

Patroni medialni: Dziennik Polski, Radio Wawa, InfoSkawina, Skawina24, Gazeta Skawina, TV Skawina, Kropka.pl

plakat-dyktando.2.png

plakat-dyktando.2.png plakat-dyktando.2