06.05.2013Tydzień Bibliotek w Mielcu

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych czyli X Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Mielcu

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek pozwala w różnych formach pokazać pozytywne zmiany, które zachodzą w naszych placówkach. Biblioteka, jako przestrzeń dla kreatywnych, staje się miejscem inspiracji i realizacji wielu niezwykłych pomysłów na promowanie literatury i zachęcanie do sięgania po książki każdego odbiorcę, bez względu na wykształcenie, wiek czy światopogląd.

Startujemy już 6 maja 2013 r. na Filii nr 4, prezentacją multimedialną „Bibliotekarze znani i nieznani”.

Kończymy 15 maja 2013 r. o godz.1730 - spotkaniem autorskim z Zygmuntem Miłoszewskim – autorem powieści kryminalnych.
Miloszewski_Zygmunt.jpg
Wspó­łorg­aniz­ator­em spotkania jest Dyskusyjny Klub Książki.
Spotkanie odbędzie się w Czytelni Głównej MBP przy ul. Kusocińskiego 2.

Zain­tere­sowa­nych­ wszystkimi imprezami zorganizowanymi w Mieleckim Tygodniu Bibliotek zapraszamy na stronę MBP SCK w Mielcu

Miloszewski_Zygmunt.jpg Miloszewski_Zygmunt