15.03.2016Konkurs dla gimnazjalistów

Krowoderska Biblioteka Publiczna w Krakowie, Nowohucka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie i Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie przygotowały dla gimnazjalistów konkurs czytelniczy, którego celem jest zachęcenie młodzieży do korzystania z portalu bibliotecznego KrakowCzyta.pl i dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat przeczytanych książek. Spośród osób, które w dniach od 15 marca do 31 maja 2016 r. będą na portalu aktywnie recenzowały książki i tworzyły swoje wirtualne półki konkursowe zostaną wybrani najaktywniejsi użytkownicy. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest założenie darmowego konta na portalu oraz wypełnienie, podpisanie i dostarczenie, do wybranej przez siebie Biblioteki, Karty Zgłoszenia. Na laureatów czekają nagrody książkowe oraz zestaw gadżetów. Za zajęcie pierwszego miejsca Uczestnik dodatkowo otrzyma podwójne zaproszenie do kina. Szczegóły w regulaminie Konkursu.
Dziękujemy księgarni Matras oraz Kijów Centrum za ufundowanie nagród.