Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie - Filia nr 8
ul. Traugutta 1
33-101 Tarnów
2016-4-19
21.03.2016Spotkanie autorskie z Anną Kościółek i promocja książki "Tchnienie Ruppali"
Tarnów MBP

Nakładem wydawnictwa Biblos ukazała się kontynuacja zwojów z Orlej Wyspy pt: "Tchnienie Ruppali" - autorstwa Anny Kościółek z Tarnowa. Już 19 kwietnia, o godz. 17.00 w filii bibliotecznej w Tarnowie-Mościcach (ul. Traugutta 1) odbędzie się spotkanie autorskie i promocja książki.

„Tchnienie Ruppali” to druga część trylogii zatytułowanej „Zwoje z Orlej Wyspy”, stanowiącej zarazem debiut literacki tarnowskiej pisarki Anny Kościółek. Książka należy do popularnej odmiany gatunkowej fantasy, w której odnaleźć można elementy zaczerpnięte z mitologii, legend i baśni, a postacie realistyczne występują obok istot posiadających nadprzyrodzoną moc. Głównym bohaterem powieści staje się metaforycznie przedstawiona wolność, dążąca do odnalezienia miłości tj. do tytułowej Ruppali.
Podczas spotkania można będzie nabyć książkę po promocyjnej cenie. Wstęp wolny. Z A P R A S Z A M Y !

tchnienie-ruppali.jpg tchnienie-ruppali