Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2016-4-7
05.04.2016„(ZE)WNĘTRZA”. Wystawa prac Katarzyny Machalskiej
Tarnów MBP

7 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy do Galerii Niebieskiej MBP (ul. Krakowska 4) na uroczyste otwarcie pierwszej indywidualnej wystawy prac rysunku i malarstwa Katarzyny Machalskiej, uczennicy Liceum Plastycznego w Zespole Sztuk Plastycznych w Tarnowie.
Młoda artystka brała udział w rozmaitych konkursach i wystawach plastycznych i prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci. Jej najważniejsze osiągnięcia to m.in: I miejsce w XI i XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego poświęconego bł. Karolinie Kózce oraz udział w wystawach zbiorowych na terenie Tarnowa: „Bez ziemskiego adresu” z cyklu „Słowa malowane dźwiękiem” BWA Galeria Miejska, „Skąpiec” Teatr im. J. Solskiego.

Wystawa - plakat.jpg Wystawa - plakat
jpg, 1.9 MiB, 3374x2384