05.04.2016CZYTAM W PODRÓŻY

Włączamy się do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo - "Czytam w podróży... Herberta".
Czytelnikom, którzy 6 kwietnia odwiedzą placówki Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu zostaną wręczone okazjonalne zakładki do książek, na których zostały umieszczone cytaty z twórczości Zbigniewa Herberta.
Akcja została zainicjowana przez Fundację im. Zbigniewa Herberta, która już po raz czwarty popularyzować będzie czytelnictwo poprzez akcję „Czytam w podroży”. Wzorem lat ubiegłych, Fundacja chciałaby dotrzeć do jak największej liczby osób z komunikatem, że książki są wspaniałymi towarzyszami nie tylko w podróży, ale również całego życia. Partnerami akcji są: Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Instytut Adama Mickiewicza oraz Kluby Herbertowskich Szkół.

2.jpg 2
jpg, 80 KiB, 2048x490