24.05.2013Nowy film na You Tube

Na naszym kanale bibliotecznym You Tube można obejrzeć film nagrany w czasie prezentacji przedstawień teatralnych, które odbyły się w ramach Tygodnia Kultury Teatralnej. Każda klasa w naszej szkole miała za zadanie opracować krótki spektakl teatralny, dotyczący tematyki baśni, mitu lub legendy. Dzieci same tworzyły dekoracje, dobierały muzykę i kostiumy. Do jury zaprosiliśmy także przedstawicieli Filii nr 25 Biblioteki Miejskiej w Katowicach, aby wspólnie wyłonić laureatów konkursu oraz indywidualności aktorskie.
Nasza biblioteka organizuje także wycieczkę na Targi Książki dla Dzieci w Krakowie. Zapraszamy do udziału Klub Przyjaciół Biblioteki oraz dobrych Czytelników. Mam nadzieję, że impreza będzie tak samo ciekawa i pełna atrakcji jak w ubiegłym roku :)😊
Więcej informacji na naszej stronie internetowej!