Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie - Planeta 11
Piłsudskiego 38
2016-4-19
11.04.2016Debata „Czy w Polsce potrzebne jest kino patriotyczne?”
Olsztyn MBP

Debata „Czy w Polsce potrzebne jest kino patriotyczne?”
(impreza z cyklu KULTURALNY ZAWRÓT GŁOWY)
plakat-DEBATA-KINO-PATR-druk-maly.jpg
19.04 (wtorek), godz. 17:00 – Planeta 11, al. Piłsudskiego 38

GOŚCIE:

Łukasz Adamski -publicysta polityczny i krytyk filmowy tygodnika „wSieci” oraz portalu Wpolityce.pl

dr Aleksandra Drzał-Sierocka – kult­uroz­nawc­zyni­, filmoznawczyni, adiunkt w Instytucie Kulturoznawstwa Uniwersytetu SWPS, współkierownik podyplomowych Food Studies (Uniwersytet SWPS). Współtworzy Fundację Inicjatyw Filmowych TU SIĘ MOVIE. Autorka i redaktorka publikacji o tematyce filmowej i kulturoznawczej (m.in. "Luc Besson. Uśmiechnięta twarz filmowego postmodernizmu" - aut., "W garnku kultury. Rozważania nad jedzeniem w przestrzeni społeczno-kulturowej" - red., "Zło w kinie. Bohaterowie, gatunki, twórcy" - red.; "Media audiowizualne. Podręcznik akademicki" - współred.)

dr hab. Marcin Chełminiak - Instytut Nauk Politycznych UWM

Dawid Bednarski – pracownik ogólnopolskiej sieci kin