13.04.2016Pomagamy! Kontynuacja akcji dla zwierząt!

Biblioteka Główna przy ul. Królewskiej 59 zaprasza na kontynuację akcji dla zwierząt. Na prośbę czytelników akcja trwa do końca kwietnia.

Bezdomnych psów i kotów w potrzebie jest mnóstwo, a wielu z nas - ludzi dobrej woli często zastanawia się, w jaki sposób można im pomóc. Otóż najwspjanialszą formą pomocy jest oczywiście adopcja, jeśli jednak z jakiś powodów nie możesz adoptować zwierzęcia zapraszamy Cię do naszej biblioteki, gdzie możesz zostawić coś dla bezdomniaków, a my przekażemy to dalej. Każda pomoc rzeczowa jest wielkim darem dla bezdomnych psów i kotów. Dlatego prosimy, zastanówcie się czy możecie pomóc.
Przedstawiamy listę najp­otrz­ebni­ejsz­ych rzeczy:
- sucha i mokra karma, smycze, obroże, szelki, leki dla zwierząt, miski, garnki, zabawki, legowiska, koce
- środki do pielęgnacji zwierząt (szczotki, grzebienie, obroże i preparaty przeciwpchelne, szampony)

Tak naprawdę to tylko od nas - ludzi zależy, co wspólnie osiągniemy, czy sytuacja zwierząt bezdomnych w Polsce nadal będzie tak niepokojąca, jak jest obecnie. Dzięki wspólnym staraniom i doraźnej pomocy smutny los zwierząt będzie się powoli poprawiał.
Pomagamy:
- Stowarzyszenie "Dog Rescue" (www.DogRescue.pl; Przygarnij Psiaka)
- Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko, Busko-Zdrój (Psy z Buska-Zdroju)

pomagamydalej.jpg

pomagamydalej.jpg pomagamydalej