14.04.2016XV edycja Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem serdecznie zapraszają na XV edycję Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”.

Plan wydarzeń odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem w ramach obchodów Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”:
- 22 kwietnia (piątek) 2016 r., godz. 18.00 „Trzeba nam poezji” spotkanie z poetami Podhala. Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, os. Łukaszówki 4a.
- 22 kwietnia (piątek) 2016 r. - filia nr 2 na Skibówkach, godz. 15.00 do 17.00 - zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci, na których wykonywane będą róże z papieru oraz zakładki, nawiązujące do akcji.
- 23 kwietnia (sobota) 2016 r. akcja bookcrossing, czyli uwalniania książek, podczas której czytelnicy będą mogli wymieniać się przeczytanymi książkami, zalegającymi na półkach. Dla wszystkich, którzy lubią czytać i szukają dla siebie nowych ciekawych lektur będzie to najlepsza okazja by podzielić się nimi z innymi czytelnikami.

„Uwolnij swoje książki, dziel się z innymi radością czytania.”
Czytelnia i Wypożyczalnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, os. Łukaszówki 4a w godz. od 9.00. do 15.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich zain­tere­sowa­nych­. Wstęp wolny.

www.biblioteka.zakopane.eu