18.04.2016Konkurs rozstrzygnięty

W dniu 16 kwietnia 2016 r. w Filii nr 17 ŚBP przy ul. Brodowicza 1 miała miejsce niezwykła uroczystość - gala wręczenia nagród laureatom konkursu literacko-plastycznego: "Od króla Kraka do Mieszka I, czyli od legendy do historii". Zwycięzcy wraz z rodzicami, rodzeństwem, a nawet z babciami i dziadkami tłumnie przybyli na uroczystość.
IMG_7663.jpg
Laureaci zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Jadwigę Wiatr do obejrzenia przedstawienia teatralnego w wykonaniu aktorów ze Studia "Art-Re" pt.: "Lech, Czech i Rus". Kolejny punkt programu to zwiedzanie wystawy nagrodzonych prac i wreszcie najważniejszy moment - rozdanie nagród! Uroczystości towarzyszyło mnóstwo radości nie tylko najmłodszych uczestników konkursu, ale również i tych nieco starszych. Warto dodać, że w konkursie wzięło udział 150 uczestników i wszystkie zgłoszone prace były wyjątkowe, ale mogliśmy nagrodzić tylko najlepsze. Jury konkursowe po długich obradach wybrało 39 najlepszych prac i nagrodziło ich autorów. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Śródmiejską Bibliotekę Publiczną w Krakowie!

Zapraszamy do oglądania: Galeria prac nagrodzonych w konkursie literacko-plastycznym "Od króla Kraka do Mieszka I, czyli od legendy do historii"

IMG_7663.jpg IMG_7663