21.04.2016Miłe spotkanie Seniorów w bibliotece

W grodzieckiej bibliotece 12 kwietnia 2016 r kolejny raz odbyło się spotkanie Klubu Seniorów, działającego w siedzibie biblioteki, mające na celu włączenie seniorów w aktywne życie. Katarzyna Gromala witając seniorów powiedziała, że ludzie w podeszłym wieku są bogactwem, skarbnicą wiedzy, doświadczenia i mądrości.
Pani kierownik biblioteki w tym miejscu przytoczyła słowa Cycerona: „Czy jest coś bardziej przyjemnego niż starość otoczona młodością, która chce się czegoś nauczyć?”. Spotkanie Seniorów było również okazją do złożenia życzeń imieninowych: Pelagii, Krystynie, Grażynie oraz Józefowi. Każde takie spotkanie udowadnia, że ludziom starszym potrzebna jest akceptacja otoczenia i konieczność aktywnego spędzania wolnego czasu. Seniorzy śpiewali piosenki, żartowali i opowiadali dowcipy. Atmosfera była niesamowita, było miło i wesoło.

DSC01220.jpg DSC01220
jpg, 3.1 MiB, 4896x2752