18.09.2012Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

21 września w ramach akcji Parking Day w godz. 11.00-17.00:

Biblioteka pod chmurką – parking przy ul. Mochnackiego
Specjalnie dla najmłodszych stworzymy mini plac zabaw z kącikiem do zajęć plastycznych oraz stanowiskiem do malowania twarzy. W godzinach od 11.00 do 14.00 zorganizujemy zajęcia warsztatowe, podczas których zabierzemy dzieci w świat bajek. Każdy przechodzień będzie mógł zapisać się do biblioteki oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami.
Stanowisko Planety 11- parking przy placu Solidarności
Pracownicy Planety 11 zapraszają do swojego mini hyde parku, gdzie zorganizują m.in. turniej gier na PS3 (FIFA 12, PES 2012), turniej gier planszowych, zbiórkę książek, ćwiczenia jogi, liczne konkursy.
UWAGA !!! Tylko 21 września na przenośnym stanowisku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mochnackiego oferujemy dorosłym kartę biblioteczną na wypożyczanie zbiorów książkowych w całej sieci gratis.

Będą z nami urocze portalowe sówki ;)😉 Zapraszamy!