01.06.2013Biblioteka w przestrzeni edukacyjnej. Bibliotekarz 2.0 – nowoczesność na bazie tradycji

To właśnie tematyka tej konferencji przyciągnęła nas do Krakowa.
Wydarzenie zostało zrelacjonowane w dwóch częsciach przez Lustro.

A dodatkowo na konferencji pojawiły się nasze sówki :)😊 Galerię zdjęć można zobaczyć na oficjalnym Fanpage portalu w.bibliotece.pl

Część I www.lust­robi­blio­teki­.pl
O tym, jaki powinien być Bibliotekarz 2.0, jak stosować serwisy społecznościowe do komunikacji z użytkownikiem oraz o tym, jak poszerzyć ofertę biblioteczną w nowoczesny i kreatywny sposób dyskutowano podczas II Międzynarodowej Konferencji „Biblioteka w przestrzeni edukacyjnej”.

Część II www.lust­robi­blio­teki­.pl
Zawód Bibliotekarza 2.0, ważność surowych danych, biblioteki mobilne, oczekiwania w stosunku do bibliotek akademickich oraz „pokolenie Google” wobec bibliotek i bibliotekarzy - to główne tematy poruszane podczas obrad drugiego dnia konferencji „Biblioteka w przestrzeni edukacyjnej. Bibliotekarz 2.0 – nowoczesność na bazie tradycji”.