06.05.2016Melania Kapelusz spotka się z czytelnikami w Grodźcu

W ramach tegorocznego TYGODNIA BIBLIOTEK (8-15 maja) Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec zaprasza dzieci na spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz, które odbędzie się w siedzibie biblioteki 11 maja 2016 r. o godz. 11:00.
Melania Kapelusz.jpg
Melania Kapelusz - mieszka we Wrząsowicach pod Krakowem. Jest absolwentką prawa i studiów literacko – artystycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Publikuje w „Świerszczyku”. Jest autorką książek: „Kinga i co z niej wyrośnie”, „Koty, czyli historie pewnego podwórka” oraz „Krasnoludki”. W swojej twórczości niezwykle umiejętnie łączy humor z łagodną dydaktyką.
Spotkanie odbędzie się w ramach zadania „Czytasz… wiesz”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Promocja literatury i czytelnictwa- priorytetu Promocja czytelnictwa realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej..
Udział w spotkaniu autorskim równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na zbieranie , prztwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych oraz wizerunku: w zakresie związanym z prze­prow­adze­niem­ spotkania autorskiego zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).


Melania Kapelusz.jpg Melania Kapelusz
jpg, 1.1 MiB, 5120x2880
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Grodziec BPG

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo