Rodzaj wydarzenia

2016-5-22
13.05.2016„Srebrne i czarne”… i biało-czerwone. SALON POEZJI JANA LECHONIA
Tarnów MBP

Z okazji 60. rocznicy tragicznej śmierci Jana Lechonia Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie zaprasza na Salon Poezji pt: "„Srebrne i czarne”… i biało-czerwone.
Poetyckie frazy zaprezentują znani tarnowscy aktorzy: Dominika Markuszewska i Tomasz Piasecki. Dopełnieniem spotkania będzie muzyka gitarowa w wykonaniu Julii Żarnowskiej, uczennicy Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, czterokrotnej stypendystki Prezydenta Miasta Tarnowa, mającej na swoim artystycznym koncie wiele nagród konkursowych m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej Trzęsacz 2012r., I miejsce na VI Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2014 i I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Wadowicach, 2016 r.

Salon Lechonia.jpg Salon Lechonia
jpg, 1.1 MiB, 4961x4725