14.05.2016"Znajdź mnie i kiedyś odwiedź"

Bez nazwy-2.jpg
We wtorek, 10 maja 2016 roku w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Zbigniewem Kołbą, autorem książki „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”, której poświęcone było spotkanie. W czasie rozmowy, autor poruszył zagadnienia zawarte w książce, w humorystyczny sposób mówił o dwuznaczności nazw miejscowości na mapie Polski, a także udzielił wskazówek jak dbać o siebie, aby pozostać w dobrej kondycji i w zdrowiu. Zwrócił uwagę również na to, jak bardzo istotne jest czytanie książek. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie, którzy z uwagą uczestniczyli w spotkaniu, a także bardzo chętnie włączali się w dyskusję, odgadywali zagadki i zadawali pytania autorowi.

Bez nazwy-2.jpg Bez nazwy-2